Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΗΜΑΙΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ!!!ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΧΡΥΣΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΡΕΒΟΛΑΡΑΚΗΣ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΗΣ ΕΝΟΠΛΩΝ ΔΥΝΑΜΕΩΝ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ!!!ΝΤΡΟΠΗ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΜΜΕ!!!ΑΥΤΟ ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ;;;

Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΗΜΑΙΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ!!!ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΧΡΥΣΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΡΕΒΟΛΑΡΑΚΗΣ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΗΣ ΕΝΟΠΛΩΝ ΔΥΝΑΜΕΩΝ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΠΟ  ΟΛΟ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ!!!ΝΤΡΟΠΗ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΜΜΕ!!!ΑΥΤΟ ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ;;;

Το χρυσό μετάλλιο στο Παγκόσμιο πρωτάθλημα Ενόπλων Δυνάμεων και Σωμάτων Ασφαλείας που διεξάγεται στην Λιθουανία κατέκτησε ο Γιώργος Πρεβολαράκης.

Ο Έλληνας πρωταθλητής μετείχε στην κατηγορία των 74 κιλών και νίκησε στον πρώτο αγώνα του τον Ακρεμ (Αλγερία) με 8-0. Στη συνέχεια αντιμετώπισε τον Ρώσο Τιουλιουμπάεφ και επικράτησε με 6-1. Στον ημιτελικό αγωνίστηκε απέναντι στον Τζαφάρι (Ιράν) και νίκησε με 6-1, παίρνοντας το «εισιτήριο» για τον τελικό. Εκεί αντιμετώπισε τον Νουραλίεφ. Απέναντι στον Ουκρανό αθλητή ο Πρεβολαράκης έπιασε γι’ ακόμη μια φορά εκπληκτική απόδοση και νίκησε με 6-1, ανεβαίνοντας στο υψηλότερο σκαλί του βάθρου.

ΠΗΓΗ: ΑΠΕ-ΜΠΕ
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΠΑΛΗΣ

ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ
Ορισμένα αναρτώμενα από το διαδίκτυο κείμενα ή εικόνες (με σχετική σημείωση της πηγής), θεωρούμε ότι είναι δημόσια. Αν υπάρχουν δικαιώματα συγγραφέων, παρακαλούμε ενημερώστε μας για να τα αφαιρέσουμε. Επίσης σημειώνεται ότι οι απόψεις του ιστολόγιου μπορεί να μην συμπίπτουν με τα περιεχόμενα του άρθρου. Για τα άρθρα που δημοσιεύονται εδώ, ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρουμε καθώς απηχούν αποκλειστικά τις απόψεις των συντακτών τους και δεν δεσμεύουν καθ’ οιονδήποτε τρόπο το ιστολόγιο.

Loading...
loading...
Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΗΜΑΙΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ!!!ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΧΡΥΣΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΡΕΒΟΛΑΡΑΚΗΣ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΗΣ ΕΝΟΠΛΩΝ ΔΥΝΑΜΕΩΝ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ!!!ΝΤΡΟΠΗ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΜΜΕ!!!ΑΥΤΟ ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ;;; Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΗΜΑΙΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ!!!ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΧΡΥΣΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΡΕΒΟΛΑΡΑΚΗΣ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΗΣ ΕΝΟΠΛΩΝ ΔΥΝΑΜΕΩΝ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΠΟ  ΟΛΟ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ!!!ΝΤΡΟΠΗ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΜΜΕ!!!ΑΥΤΟ ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ;;;      Reviewed by Markella Toufexi on Μαρτίου 23, 2018 Rating: 5